Захворіло у світі
1,159,515 осіб
Померло у світі
62,376 осіб
Вилікувалось у світі
237,436 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Українці більше не будуть отримувати дві платіжки за газ – в уряді знайшли рішення

Українці більше не будуть отримувати дві платіжки за газ – в уряді знайшли рішення

Тепер обидві платіжки будуть в одній квитанції

Українці більше не будуть отримувати дві платіжки за газ – в уряді знайшли рішення

Споживачі будуть отримувати дві платіжки за газ – але тепер вони будуть на одному аркуші паперу: ціни за споживання і транспортування газу будуть вказані окремо. Про це повідомив глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк, передає DT.ua.

Після того, як глава уряду Олексій Гончарук заявив, що дві платіжки за газ можуть скасувати, профільна Нацкомісія прийняла рішення, що українці будуть отримувати одну платіжку за газ, але з двома рахунками.

У НКРЕКУ зазначили, що це зроблено для зручності громадян. Але повідомили, що повернутися до старої форми квитанції за газ (без окремої плати за транспортування) українці все одно не зможуть, оскільки тепер постачальник і транспортер газу – це різні компанії, які надають окремі послуги.

«Платіжка не може бути одна. Це дві різні компанії. У нас вже зараз працює газовий ринок, так, він не досконалий, але він буде покращуватися з кожним місяцем. Ми повинні зрозуміти, що транспортування здійснює монополія. Ми ж не можемо прокладати кілька мереж, але їх потрібно обслуговувати. А постачальників вже зараз багато і з'являється багато нових», – пояснили в регуляторі.

Нагадаємо, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель повідомив, що в уряді вже зайнялися розробкою варіанту оплати за газ по-новому без використання двох платіжок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію