Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
Уряд поставив за мету збільшити власний видобуток газу

Уряд поставив за мету збільшити власний видобуток газу

В Кабміні анонсують більш ефективне використання надр, «без «смотрящіх» і груп впливу»

Уряд поставив за мету збільшити власний видобуток газу
фото www.kmu.gov.ua/

Уряд взяв курс на збільшення власного видобутку газу та більш ефективного розпоряджання надрами, щоб суми, які приходять українцям в платіжках за опалення зменшились. Про це написав у своєму телеграм-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Уряд працює над збільшенням власного видобутку газу, щоб українці платили менше за опалення. Україна ефективніше розпоряджатиметься надрами. Без «смотрящіх» і груп впливу», – зазначив він та наголосив, що влада не продає самі родовища, а лише дозволи на користування надрами.

За його словами, Кабмін на центральному рівні вже спростив дозвільні процедури, впровадив електронні аукціони та розробив комплекс важливих законодавчих змін для пожвавлення українського газовидобутку.

Окрім того, Гончарук повідомив, що до підписання готуються 9 угод щодо розподілу вуглеводневих надр, а також запущено «Інвестиційний атлас надрокористувача», на який нанесли понад 100 готових до надрокористування об’єктів, зокрема перспективні нафтогазові площі.

Перші 12 аукціонів по ділянках через е-торги, як очікується, стартують вже цього місяця.

Нагадаємо: минулого місяця АМКУ висунув вимоги до теплопостачальних компаній, щоб ті знизили нарахування споживачам за тепло і гарячу воду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті