Америка обвинуватила Huawei у рекеті й крадіжці комерційних секретів

Америка обвинуватила Huawei у рекеті й крадіжці комерційних секретів

США також визнали, що китайська компанія допомогла Ірану відстежувати, ідентифікувати та затримувати учасників іранського антиурядового протесту

Америка обвинуватила Huawei у рекеті й крадіжці комерційних секретів
фото www.flickr.com/photos/142872259@N05/47942468192

Американські прокурори обвинуватили китайського телекомгіганта Huawei у крадіжці комерційних секретів і допомоги Ірану у відстеженні протестуючих. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з обвинувальним висновком Huawei Technologies обвинувачується в змові з метою крадіжки комерційних секретів у шести американських технологічних компаній і порушення закону про рекет, який зазвичай використовується для боротьби з організованою злочинністю.

Серед інших звинувачень, у висновку також говориться, що Huawei встановила в Ірані обладнання для спостереження, яке використовувалося для відстеження, ідентифікації та затримання учасників протесту під час антиурядових демонстрацій 2009 року в Тегерані.

Офіційний представник МЗС КНР Ген Шуан у відповідь на питання про звинувачення закликав США припинити безпідставне придушення китайських компаній.

Нагадаємо: днями влада США заявила, що у  Huawei є доступ до всіх мобільних мереж, які працюють з використанням обладнання китайської компанії. Як пояснюється, виробник, продаючи техніку операторам, зобов'язаний залишити в ній «бекдор» – шлях для доступу до мереж з боку влади. При цьому виробник не може використовувати цей канал зв'язку, не повідомивши про це оператору. За версією Вашингтона, Huawei понад 10 років отримує персональну інформацію через «бекдор».

Huawei, своєю чергою, категорично цей факт заперечує. В компанії заявили, що Huawei «не мала і не матиме прихованого доступу до телекомунікаційних мереж, а також не має можливостей для цього». До того, в компанії підкреслюють, що Вашингтон не надав жодних доказів своїх слів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло