Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Huawei заперечує наявність прихованого доступу до мобільних мереж по усьому світу

Huawei заперечує наявність прихованого доступу до мобільних мереж по усьому світу

Днями влада США заявила, що китайська компанія щонайменше 10 років має доступ до інформації в системах, які вона обслуговує

Huawei заперечує наявність прихованого доступу до мобільних мереж по усьому світу
фото www.flickr.com/photos/janitors/16103977343

Китайський телекомунікаційний гігант Huawei заявив, що обвинувачення влади США, опубліковані виданням WSJ, не відповідають дійсності. Компанія наголошує, що «не мала і не матиме прихованого доступу до телекомунікаційних мереж, а також не має можливостей для цього», передає пресслужба Huawei.

«Видання Wall Street Journal добре розуміє, що влада США не може надати жодних переконливих доказів на підтримку цих звинувачень, проте повторює брехню, поширювану представниками влади США. Це говорить про упереджене ставлення Wall Street Journal до Huawei і підриває довіру до видання», – йдеться у заяві компанії.

Завдання Huawei, як зазначає пресслужба, полягає в забезпеченні обладнанням, відповідним міжнародним стандартам 3GPP / ETSI та додає, що компанія «зобов'язана відповідати загальноприйнятим стандартам правомірного перехоплення даних, в тому числі, стандарту 3GPP TS 33.107 для мереж 3G і TS 33.128 для 5G. Саме в цьому полягають зобов'язання Huawei щодо правомірного перехоплення даних».

В компанії підкреслили, що не займаються розробкою або виробництвом будь-якого іншого обладнання для перехоплення даних. Huawei є виключно постачальником обладнання. А для постачальника обладнання доступ можливий тільки за умови, якщо оператор зв'язку надає авторизований доступ до мережі і контролює такий доступ, пояснює пресслужба.

«Huawei не може діяти в обхід операторів зв'язку, отримувати контроль і дані з їх мереж без виявлення усіма звичайними брандмауерами і системами безпеки. Фактично, навіть Wall Street Journal визнає, що офіційні представники уряду США не в змозі надати жодних конкретних подробиць цих так званих «бекдор» (несанкціонованого доступу до даних)», – йдеться у повідомленні.

Як написало два дні назад видання WSJ з посиланням на заяви американських чиновників, Huawei має прихований доступом до мереж мобільних телефонів по всьому світу. В матеріалі пояснюються, що коли виробники телекомунікаційного обладнання продають техніку операторам стільникового зв'язку, вони зобов'язані залишити в ній шляху («бекдор») для доступу до мереж з боку влади. При цьому виробник, як передбачається, не може використовувати «бекдор» без відома оператора. Процедура доступу правоохоронних органів до «механізму перехоплення» регулюється кожною країною окремо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті