Захворіло у світі
1,337,749
Померло у світі
74,169
Вилікувалось у світі
275,883
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
General Motors іде з ринків Австралії і Нової Зеландії

General Motors іде з ринків Австралії і Нової Зеландії

Компанія вважає ці ринки безперспективними

General Motors іде з ринків Австралії і Нової Зеландії
фото DR\People Matters

Американська автокомпанія General Motors оголосила, що згортає продажі і всі види діяльності в Австралії та Новій Зеландії. Також компанія планує до 2021 року закрити бренд Holden.

Трансформація бізнесу відбувається в зв’язку з тим, що компанія має намір сфокусувати увагу на тих ринках, де позиції GM сильні. Це – США, Китай, Південна Корея, Південна Америка і Близький Схід.

«Ми реструктуруємо нашу міжнародну діяльність, орієнтуючись на ринки, на яких у нас є правильні стратегії для отримання стабільного прибутку, і приділяючи першорядну увагу глобальним інвестиціям, особливо в сфері електромобілів», – зазначила голова ради директорів і генеральний директор GM Мері Барра.

Компанія також оголосила про підписання угоди купівлі-продажу з китайською Great Wall Motors, які вона продасть свій завод з виробництва автомобілів Rayong GM в Таїланді.

Крім того, GM виведе свій бренд Chevrolet з внутрішнього ринку в Таїланді до кінця 2020 року.

Витрати, пов'язані з рішенням компанії піти з ринків Австралії і Нової Зеландії, за даними GM, складуть $1,1 млрд. Вони будуть поступово відображатися в звітності компанії за поточний фінансовий рік.

Раніше компанія вже фактично вийшла з Японії, Росії та з європейського ринку, продавши в 2017 році Opel/Vauxhall французькій PSA. Зазначаючи про ці ринки, компанія повідомила, що збереже там «нішеву присутність», продаючи «прибуткові, висококласні імпортні автомобілі».

Нагадаємо, General Motors переоснастить свій завод під електромобілі, це обійдеться в $2,2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію