Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
«Нафтогаз України» провів консультації про перспективи виходу на IPO

«Нафтогаз України» провів консультації про перспективи виходу на IPO

Відгуки інвестбанків позитивні

«Нафтогаз України» провів консультації про перспективи виходу на IPO
Фото пресслужба Нафтогазу

«Нафтогаз України» провів консультації з інвестиційними банками та потенційними інвесторами щодо перспектив виходу на IPO. Про це повідомляється на сторінці голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва у мережі Facеbook у понеділок.

«На минулому тижні провів низку консультацій з інвестиційними банками та потенційними інвесторами щодо перспектив виводу Групи Нафтогаз на IPO та отримав дуже позитивний відгук», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, успіх цього процесу залежатиме від здатності продемонструвати клієнтоорієнтованість, зокрема, створення цінності для кінцевого споживача через зручність (діджиталізація) та управління обсягом споживання (енергоефективність).

«З приємного – команду Нафтогазу позитивно сприймає ринок, оскільки ми виконуємо свої обіцянки та дотримуємось задекларованих цінностей», – додається у повідомленні.

Як повідомлялося, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що наразі приватизація «Нафтогазу України», як і вихід його на ІРО, є неможливими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію