Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Акції Apple впали після новини про вплив коронавірусу на продажі

Акції Apple впали після новини про вплив коронавірусу на продажі

Виробництво компанії в Китаї досі не може відновитися

Акції Apple впали після новини про вплив коронавірусу на продажі
фото Shutterstock

Акції компанії Apple впали 18 лютого на 4,2% на торгах після того, як технологічний гігант заявив, що не виконає прогноз щодо виручки у другому фінансовому кварталі (закінчується в березні) через спалах коронавірусу, передає The Bell.

Падіння акцій Apple потягнуло вниз березневі ф'ючерси на S&P 500 (мінус 0,4%) і Nasdaq 100 (мінус 0,9%). Як зазначають експерти, падіння останнього може посилитися.

Напередодні Apple заявила, що проблеми з виручкою пов'язані з уповільненням продажів iPhone по всьому світу через зупинку китайських заводів.

«Хоча виробництво починає відновлюватися по всьому Китаю, але ми спостерігаємо більш повільне повернення до нормальних умов, ніж ми очікували», – заявили в Apple.

У компанії пояснили, що хоча заводи знову функціонують, продавати їх продукцію в Китаї неможливо через вірус. Нагадаємо, що Китай є третім за величиною ринком Apple за рівнем продажів. Зараз навіть відкриті точки продажів «працюють неповний день і з дуже низьким трафіком покупців».

Apple прогнозувала виручку від $63 до $67 млрд в другому фінансовому кварталі, що закінчується в березні. Аналітики в середньому оцінювали її в $65,23 млрд. На скільки буде недовиконаний прогноз, поки що неясно.

Між тим аналітики стверджують, що коронавірус вплине на більш як 5 млн компаній по всьому світу.

Також повідомлялося, що у Китаї продажі смартфонів упадуть вдвічі через коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті