Українське Дунайське пароплавство та КПІ будуть опановувати ультразвукову ударну обробку
Домовились апробувати зварювання корпусних деталей суден за новою технологією

Українське Дунайське пароплавство та Київський політехнічний інститут домовились провести дослідницько-промислову апробацію обладнання та технології зі зварювання корпусних деталей суден шляхом ультразвукової ударної обробки (УЗУО). Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства інфраструктури у четвер.
«Впровадження ультразвукової ударної обробки в інженерію металевих поверхонь дозволить підвищити довговічність робочих деталей та вузлів із конструкційних легких сплавів, здійснювати відновлення пошкоджених поверхонь. Це дозволить збільшити термін служби устаткування в суднобудуванні та ремонті», – зазначається у повідомленні.
Згідно з повідомленням, застосування технології УЗУО дозволяє запобігати появі тріщин, втомі та руйнуванню корпусів і зварних конструкцій суден: технологію успішно застосовують всесвітньо відомі суднобудівельні компанії Hundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries та Daewoo Shipbuiding&Marine Engineering.
Як повідомлялося, перші вісім проектів отримають гранти від Українського фонду стартапів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].