Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
«Метінвест» Ахметова сплатив 10 млн гривень компенсації за екологічні збитки

«Метінвест» Ахметова сплатив 10 млн гривень компенсації за екологічні збитки

Держекоінспекція виявила порушення під час перевірки ПрАТ ММК Ілліча

«Метінвест» Ахметова сплатив 10 млн гривень компенсації за екологічні збитки
Фото пресслужба Метінвест

Гірничо-металургійна компанія «Метінвест» відшкодувала екологічні збитки в 10 млн гривень в повному обсязі у досудовому порядку. Про це повідомив т.в.о голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

«Вперше за всю історію існування інспекції, ММК Ілліча сплатив таку суму за порушення природоохоронного законодавства», –  написав Фірсов.

Він також зазначив, що претензія не оскаржувалась через «бездоганне» дотримання процедур, та закликав наслідувати приклад «Метінвеста» іншим суб'єктам господарювання, які вчиняють порушення в сфері екологічної безпеки.

Як повідомляв Mind, Держекоінспекція провела перевірку ПрАТ ММК Ілліча 4 лютого за дорученням прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Державні інспектори встановили, що підприємство робило понаднормові скиди зворотних вод у період з 4 вересня 2019 по 6 лютого 2020. Також у ході перевірки встановлено порушення у сфері поводження з відходами – засмічення земельної ділянки площею майже 25 тисяч квадратних метрів відходами виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті