В МВС розповіли, яких заходів буде вжито до затриманих у Нових Санжарах заколотників

В МВС розповіли, яких заходів буде вжито до затриманих у Нових Санжарах заколотників

Поки що затриманим залишається один чоловік, інших відпустили

В МВС розповіли, яких заходів буде вжито до затриманих у Нових Санжарах заколотників
фото DR

За підсумками сутичок у Нових Санжарах 20 лютого поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень. Про це під час брифінгу повідомив радник міністра МВС Іван Варченко, передає телеканал zik.ua.

«У нас станом на вчора було затримано 24 особи. 23 особи з них… Одна людина досі затримана за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України і, відповідно, буде притягуватися до відповідальності за 345 ст. Кримінального кодексу України, це – погроза співробітнику правоохоронного органу. Я нагадаю, це той чоловік, який сів на автомобіль у нетверезому вигляді і намагався наїхати на співробітників Національної гвардії та Національної поліції», – зазначив Варченко.

«Що стосується інших осіб – 17 осіб, було встановлено їх особи, і, відповідно, ми розглядаємо частину цих людей, так само можуть бути кваліфіковані їхні дії і вони можуть бути притягнені до відповідальності за організацію масових заворушень», – наголосив радник міністра МВС.

Стосовно ще семи осіб було проведено профілактичну бесіду. Загалом 23 особи повернулися до своїх родин, повідомив він.

«Але Національна поліція України відпрацює повністю цю ситуацію, тому що одна ситуація, яка виникає в Україні, не повинна стати причиною для незаконних дій. Я нагадаю також, що постраждали у нас 9 правоохоронців», – додав радник Авакова.

Як повідомлялося, в Полтавській області біля селища Нові Санжари весь день 20 лютого відбувалися сутички місцевих жителів з поліцією. У це селище привезли на карантин евакуйованих з китайського Уханя – в медичний санаторій Національної гвардії України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті