Twitter буде робити фактчекінг дописів політиків і попереджати про фейковий зміст

Twitter буде робити фактчекінг дописів політиків і попереджати про фейковий зміст

Під попередженням будуть розміщувати твіти затверджених адміністрацією Twitter фактчекерів

Twitter буде робити фактчекінг дописів політиків і попереджати про фейковий зміст
https://hightech.fm

Соцмережа Twitter буде виправляти публікації політиків з помилками і знижувати їх потенційне охоплення. Крім того, адміністрація додасть до них коментарі, що пояснюють, що саме в оригінальному твіті є неправдою чи маніпуляцією, передає HighTech.

Twitter тестує нову функцію, яка буде виділяти і виправляти «публікації, які вводять в оману» політиків, громадських діячів і знаменитостей. Функція вводить кілька видів дезінформації – червоні і помаранчеві значки в публікації, які компанія визнала «шкідливою дезінформацією».

Судячи зі скріншотів, під попередженням розмістять твіти затверджених адміністрацією Twitter фактчекерів, журналістів та інших користувачів, які отримають певні рівні повноважень. У них будуть міститися коментарі, що пояснюють, що саме в оригінальному твіті є брехнею.

В адміністрації Twitter пояснили, що це лише одна з функцій нової політики в боротьбі з дезінформацією.

«Ми вивчаємо кілька способів боротьби з дезінформацією і створення більшого контексту для твітів, – відзначили в Twitter. – Дезінформація є критичною проблемою, і ми будемо тестувати кілька способів її вирішення одночасно».

У Twitter також введуть іншу функцію, яка дозволить користувачам заробляти очки і бейджі для допомоги в модерації платформи. Як повідомляє NBC News, в демо-версії користувачам пропонувалося оцінити, наскільки «ймовірними» або «малоймовірним» були факти в тих чи інших публікаціях.

Нагадаємо, квартальна виручка Twitter вперше перевищила $1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті