Суд підтвердив відновлення Насірова на посаді очільника ДФС

Суд підтвердив відновлення Насірова на посаді очільника ДФС

Рішення ще може бути оскаржене

Суд підтвердив відновлення Насірова на посаді очільника ДФС
Роман Насіров
фото УНІАН

Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив відновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС). Про це свідчить постанова суду від 17 лютого 2020 року, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Кабінету міністрів України, ДФС і екснародного депутата Андрія Журжія на рішення Окружного адмінсуду Києва від 11 грудня 2018 року, яким було скасовано урядове розпорядження про звільнення Насірова з посади голови ДФС.

«Постанова суду набуває законної сили з дати його прийняття і може бути оскаржене шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду на протязі 30 днів з дня складання повного судового рішення», – йдеться в судовій ухвалі.

Нагадаємо: у березні 2017 року екс-глава Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров був затриманий детективами Національного антикорупційного бюро України в лікарні «Феофанія» в рамках розслідування справи про реструктуризацію рентних платежів за видобуток газу компаній, пов'язаних з народним депутатом Олександром Онищенком, який покинув Україну і проживає в даний час за її межами.

3 березня 2017 року Кабінет міністрів звільнив з посади глави ДФС Насірова, поклавши обов'язки глави відомства на і. о. заступника голови служби Мирослава Продана. Пізніше, 31 січня 2018 року уряд звільнив Насірова з посади через отримання ним громадянства іншої держави.

11 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Кабміну про звільнення Насірова на підставі того, що відповідачі не довели наявність підстав для такого звільнення.

Пізніше, Насіров сам підписав наказ про те, що приступив до виконання обов'язків глави ДФС.

Вже на початку 2019 році Кабінет міністрів оскаржив поновлення Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті