Кабмін оскаржив поновлення Насірова на посаді голови ДФС

Кабмін оскаржив поновлення Насірова на посаді голови ДФС

Апеляції подані Кабміном і ДФС

Кабмін оскаржив поновлення Насірова на посаді голови ДФС
Роман Насіров
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів оскаржив поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС), передають «Українськиі новини» із посиланням на інформацію прес-служби Шостого апеляційного адміністративного суду.

«Буквально напередодні апеляційні скарги були подані», – сказала представник прес-служби. Водночас у прес-службі суду уточнили, що скарги ще не надійшли в Шостий апеляційний адмінсуд.

«Вони подані через Окружний адмінсуд Києва та станом на 16:00 середи, 9 січня, ще не надійшли до апеляційного суду і перебувають у суді першої інстанції», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, апеляції подані Кабміном і ДФС. Суддя і дата розгляду справи ще не визначені.

Раніше у ДФС заявляли, що відновлення Насірова на посаді глави ДФС є незаконним. Про це написала у Facebook прес-секретар ДФС Наталія Непряхіна.

Щодо інформації, що Роман Насіров приступив до виконання обов’язків голови ДФС. Так, рішенням Окружного...

Опубликовано Натальей Непряхиной Четверг, 27 декабря 2018 г.

Так, Насіров сам підписав наказ про те, що приступив до виконання обов'язків глави ДФС.

Нагадаємо: 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Насірова з посади голови Державної фіскальної служби.

Раніше, 31 січня 2018 року, Кабмін звільнив Насірова з посади голови ДФС через отримання ним громадянства іншої держави.

Більше про особливості справи читайте в матеріалі Mind: «Відновлювальні процеси: що і хто стоїть за спробою Романа Насірова повернутись до ДФС».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло