Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
«Vodafone Україна» повідомила про успішне тестування 4G у столичному метро

«Vodafone Україна» повідомила про успішне тестування 4G у столичному метро

Днями 4G почне з'являтися, починаючи зі станції «Академмістечко» і в тунелі до станції «Житомирська», а потім і на інших

«Vodafone Україна» повідомила про успішне тестування 4G у столичному метро
фото www.flickr.com/photos/pidv/424914699

«Vodafone Україна» провела успішне тестування мережі 4G у метрополітені Києва.

Як повідомляє пресслужба компанії, протягом декількох днів 4G почне з'являтися, починаючи зі станції «Академмістечко» і в тунелі до станції «Житомирська», потім – за кілька етапів – й на інших станціях. Загалом, згідно із планом, в першому півріччі мережа з'явиться на дев'яти станціях і в тунелях між ними. Повністю 4G інтернетом метрополітен Києва охоплять до кінця 2020 року.

«Протягом усього минулого тижня, в режимі 24/7, команда фахівців «Vodafone Україна» спільно з підрядником, працювала над реалізацією технічного рішення й успішно провела тестування мережі 4G в метро Києва. Тести, які ми проводили в ніч на 24 лютого, пройшли успішно, всі сервіси працюють і мережа готова до прийому інтернет трафіку наших абонентів», – зазначив Андрій Большаков, заступник генерального директора «Vodafone Україна».

Він додав, що зараз компанія чекає прийняття тарифів на доступ до інфраструктури Києва, і також, зокрема, до інфраструктури КП «Київський Метрополітен», яке заплановане на 12 березня. У разі позитивного рішення, компанія зможе почати повну реалізацію проекту відразу ж після підписання договору. В протилежному випадку, терміни проекту можуть перенестися, додав Большаков.

Роботи в метрополітені виконані програмним методом – апгрейдом програмного забезпечення на всіх ділянках мережі в стандарті LTE-1800.

Після запуску 4G абоненти «Vodafone Україна», як повідомляє пресслужба, в метро зможуть активно користуватися мобільним інтернетом та сервісами на базі 4G, зокрема, стримінгом HD TV, онлайн-іграми, користуватися хмарними сервісами.

Більше про запуск мережі четвертого покоління в столичній підземці читайте в матеріалі Mind «4G у київському метро: хто лобіює відтермінування запуску».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію