PepsiCo купує китайського рітейлера снеків за $705 млн

PepsiCo купує китайського рітейлера снеків за $705 млн

Американську компанію, очевидно, не лякає спалах коронавірусу

PepsiCo купує китайського рітейлера снеків за $705 млн
фото pixabay.com

PepsiCo Inc. вирішила придбати онлайн-компанію із виробництва снеків Hangzhou Haomusi Food Co, відому як Be & Cheery, за $705 млн у Haoxiangni Health Food Co, яка є виробником чипсів Doritos і Lay's в Китаї. Про це пише Fortune.

Продукція  Be & Cheery включає сухофрукти, горіхи, м’ясні закуски, хлібобулочні та кондитерські вироби, які в основному продаються в інтернеті через основі китайські е-платформи. Для завершення угоди компаніям необхідно отримати дозволи регуляторів.

Pepsi намагається розширити свою діяльність в азійській країні, де в минулому рої спостерігався «двозначний» ріст виручки. Американська компанія працювала над покупкою китайської Be & Cheery ще до спалаху коронавірусу, і досягнення угоди між компаніями свідчить про готовність Pepsi на довгострокову гру навіть в умовах невизначеності в найближчій перспективі.

Нагадаємо: минулого місяця PepsiCo заявила, що на 100% забезпечить відновлювальною енергією усі свої операції у США, оскільки  прагне виконати зобов'язання щодо переходу на поновлювані джерела електроенергії і скорочення викидів на 20% до 2030 року.   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті