Захворіло у світі
11,622,741
Померло у світі
538,079
Вилікувалось у світі
6,302,689
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Режисер: Apple не дозволяє «злим» персонажам у фільмах користуватися «айфонами»

Режисер: Apple не дозволяє «злим» персонажам у фільмах користуватися «айфонами»

Компанія вважає це негативною рекламою для продукту

Режисер: Apple не дозволяє «злим» персонажам у фільмах користуватися «айфонами»
фото Fstoppers

Apple не дозволяє продюсерам фільмів показувати, як негативні персонажі користуються iPhone, розповів режисер Раян Джонсон у відеоролику для Vanity Fair. Про це пише Forbes.

«Я не знаю, чи повинен я це говорити. Це зашкодить мені в наступному детективі, над яким я працюю. Але не важливо, я скажу, це дуже цікаво. Apple дозволяє показувати iPhone в фільмах. Але, і це дуже важливо: погані хлопці не можуть користуватися ними на камеру», – заявив Джонсон. Він додав, що тепер кожен режисер, у фільмі якого є негативні персонажі, «захоче його вбити».

Великі компанії, як Apple, не хочуть, щоб їх продукти рекламувалися в руках негативних героїв фільмів, точно так само, як виробники газованої води проти того, щоб їх банки викидалися в урни на великому екрані. Apple не відповіла на запит телеканалу про коментарі.

Раян Джонсон відомий своєю роботою над фільмом «Зоряні війни: Останні джедаї», восьмим епізодом саги, який вийшов у 2017 році. Фільм зустрів неоднозначну реакцію критиків і глядачів. У ролику для Vanity Fair Джонсон розбирав сцени зі свого нового фільму «Ножі наголо». Фільм було висунуто на здобуття премії «Оскар» цього року у номінації «Найкращий оригінальний сценарій».

Нагадаємо, медична компанія Masimo звинувала Apple у крадіжці технологій для смарт-годинника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті