Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Facebook спростувала повідомлення про плани кардинальної реорганізації Libra

Facebook спростувала повідомлення про плани кардинальної реорганізації Libra

Деякі ЗМІ заявили, що задля того, щоб задовольнити регуляторів компанія зовсім відмовиться від криптовалюти

Facebook спростувала повідомлення про плани кардинальної реорганізації Libra
фото flickr.com/photos/182016306@N07/48600693411

Як повідомляє BNN Bloomberg, Facebook та її партнери наразі розглядають питання щодо реорганізації криптовалютного проєкту Libra таким чином, щоб увести до нього низку валют, в тому числі національних. Це допомогло б заспокоїти регуляторів, які негативно його сприймають.

Початково Facebook розраховувала створити єдину глобальну цифрову валюту, яка б дала змогу будь-якій людині відправляти кошти в будь-яку точку світу так само легко і швидко, наче надіслати текстове повідомлення. За вісім місяців після офіційної презентації амбітного проєкту керівництво компанії зіштовхнулось з потужною опозицією з боку регуляторів. Тому, для врегулювання ситуації, як говорять джерела видання компанія згодилась перетворити криптовалютий проект на аналог платіжної системи.

Між тим, видання, The Infornmation із посиланням на три джерела повідомило, що Facebook вирішила не продовжувати реалізацією створення віртуальної валюти Libra, а натомість запропонує користувачам здійснювати платежі з використанням звичайних валют, таких як долар та євро.

Видання Ars Technica, поспілкувавшись із пресслужбою Facebook, написало, що компанія категорично заперечила відмову від своїх планів.

«Повідомлення про те, що Facebook не збирається пропонувати крипто валюту Libra в своєму гаманці Calibra є абсолютно невірним.  Facebook залишається вірною своєму проєкту», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Представники організації Libra Association також повідомили Ars Technica, що нічого не змінилось.

«Libra Association не змінила своєї мети створення глобальної платіжної мережі, яка б відповідала існуючим нормативним вимогам.  Базові принципи проектування, які підтримують цю ціль, не змінились.», – сказали вони.

Нагадаємо: міністри фінансів країн ЄС погодились де-факто заборонити в регіоні запуск так званих глобальний «стейблкоінів», таких як анонсована Facebook Libra, докм у блока не буде єдиного підходу до регулювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті