ARX Life отримала ліцензію НБУ щодо здійснення валютних операцій
Реклама

ARX Life отримала ліцензію НБУ щодо здійснення валютних операцій

Тепер клієнти компанії зможуть робити внески, накопичувати та отримувати відшкодування в іноземній валюті за договорами страхування життя

Цей матеріал також доступний російською
ARX Life отримала ліцензію НБУ щодо здійснення валютних операцій
В'ячеслав Гавриленко, СЕО ARX Life

Страхова компанія ARX Life, що входить до ТОП-10 лайф-страховиків, отримала ліцензію на здійснення валютних операцій. Тепер клієнти компанії зможуть робити внески, накопичувати та отримувати відшкодування в іноземній валюті за договорами страхування життя.

Раніше лайф-страховики надавали можливість довгострокового страхування життя виключно у гривні. Завдяки прийняттю Закона України «Про валюту та валютні операції» в рамках валютної лібералізації й отримання валютної ліцензії, у клієнтів ARX Life з'явилася можливість укладати договори в гривні, доларах США або євро за вибором. Така можливість у довгостроковій перспективі мінімізує ризик знецінення внесків для українців та дасть впевненість у майбутньому.

Накопичувальне страхування життя – фінансовий інструмент, який є надзвичайно популярним серед населення практично всіх розвинених країн світу. У деяких країнах, наприклад у Швеції, цей продукт займає близько 80% ринку, в США – близько 60%. В Україні – менше ніж 50% усього страхового ринку припадає на накопичувальні страхові продукти.

«Пріоритети в українців змінюються, довгострокові стратегії замінили короткострокові плани, турбота про своє майбутнє – не просто тренд, це реальність 2020. Люди усвідомлюють, що майно, яким би воно дорогим не було, можна відновити, а життя та здоров'я – не так легко. І зараз ми раді офіційно підтвердити отримання ліцензії й анонсувати майбутній страховий продукт 3 в 1: для інвестування, накопичення та захисту від ризиків», – прокоментував В'ячеслав Гавриленко, СЕО ARX Life.

Нагадаємо, що компанія ARX Life у 2019 році показала динамічне зростання в 89%, з абсолютним приростом 83 млн грн, сума валових страхових премій склала 176 млн грн.

Отримання валютної ліцензії страховою компанією ARX Life підтверджує, що компанія абсолютно відповідає вимогам про достатність капіталу, якість активів і прозорість структури власності. Крім того, це показник довгострокових планів розвитку лайф-страхування серед українців.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті