Новак розповів про наступні зустрічі ОПЕК+ та плани РФ щодо збільшення видобутку

Новак розповів про наступні зустрічі ОПЕК+ та плани РФ щодо збільшення видобутку

Російський міністр не виключає подальшу співпрацю з країнами ОПЕК та не-ОПЕК

Новак розповів про наступні зустрічі ОПЕК+ та плани РФ щодо збільшення видобутку
Олександр Новак
фото www.flickr.com/photos/sf_press/33834518262

Росія і країни ОПЕК планують зустрітися в травні – червні для обговорення ситуації на ринку. Про це в інтерв’ю одному з російських телеканалів повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак, передає «Інтерфакс».

«Чергові зустрічі ми запланували в травні – червні – для того, щоб оцінити ситуацію на ринку. Тому зараз наше завдання – оперативно реагувати на ту ситуацію, яка є на ринках, щоб максимально  нівелювати наслідки і продовжувати моніторинг», – сказав міністр.

За його словами, російські компанії в короткостроковому періоді можуть наростити видобуток нафти на 200 000 -300 000 барелів на добу, в перспективі – до 500 000 б / д.

Новак наголосив на тому, що істотне зростання нафтового ринку на минулих вихідних було очікуваним і викликаний тим, що Saudi Aramco запропонувала своїм покупцям знижку до ціни нафти в $6-8 за барель, але зараз все трохи заспокоїлося.

За словами міністра, Росія висловила готовність продовжувати співпрацю з країнами ОПЕК і не-ОПЕК.

«Двері не зачинені», – заявив Новак та додав ,що те, що угода ОПЕК + про скорочення видобутку нафти не буде продовжена з квітня поточного року, «не означає, що ми надалі не можемо взаємодіяти з країнами ОПЕК і не-ОПЕК».

«Минулого року була підписана Хартія, і в рамках неї ми будемо продовжувати цю взаємодію», – підсумував він.

Нагадаємо: після того, як ОПЕК+ не змогла домовитись , Саудівська Аравія стрімко знизила ціни на нафту, що призвело падіння цін на чорне золото на понад 30%. Це, своєю чергою, вдарило по світовим фондовим ринкам.

Трамп заявив, що головними двома факторами, які вплинули на фондові ринки стали суперечка Саудівської Аравії та РФ і фейкові новини.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло