Шмигаль заявив, що Україна виконає умови для отримання траншу від МВФ за 2-3 тижні
Києву залишилось прийняти «антиколомойський закон» та земельну реформу

Україна в найближчі два-три тижні виконає пріоритетні попередні заходи (prior action) для відкриття нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інтерфакс-Україна.
«З восьми параметрів, які МВФ просив виконати, у нас залишається два, і ми розраховуємо їх виконати протягом двох, максимум – трьох тижнів. Тобто, у нас прогрес в цьому напрямку», – сказав він
Прем’єр додав, що українська сторона має «досить позитивний» діалог з МВФ.
Для остаточного рішення ради директорів МВФ Києву необхідно, зокрема, прийняти «антиколомойський закон» та земельну реформу.
Нагадаємо: напередодні президент Володимир Зеленський повідомив, що взяв на себе зобов’язання перед МВФ зобов’язання ухвалити закон про землю й закінчити з банківським законом.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].