Мінекономіки погіршить макропрогноз на найближчі три роки

Мінекономіки погіршить макропрогноз на найближчі три роки

Відомство констатує послаблення темпів зростання української економіки в порівнянні з затвердженим у жовтні 2019 року документом

Мінекономіки погіршить макропрогноз на найближчі три роки
Фото: НБУ

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства готується погіршити макропрогноз на 2021-2023 роки, а також на поточний рік, проте не очікує, що економіка України значно просяде в порівнянні з іншими країнами. Про це повідомляє Інтерфакс.

«Оприлюдювати цифри сьогодні рано. Єдине, що можемо відзначити, що темпи зростання економіки будуть слабкіші в порівнянні з прогнозованими раніше, перш за все, через послаблення експорту, що обумовлене зниженням попиту та цін на світових ринках», – сказано в повідомленні Мінекономіки, передає Інтерфакс.

Зазначається, що раніше міністерство з обережністю ставилося до оцінок впливу поширення коронавірусу на світову та вітчизняну економіку.

Нагадаємо: у лютому Альфа-Банк Україна підвищив прогноз росту економіки України у 2020 році на 0,2 відсоткових пункти, до 3,2%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло