Захворіло у світі
5,851,494
Померло у світі
361,270
Вилікувалось у світі
2,445,181
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Уряд забороняє перевезення в автобусах, поїздах і метро по всій Україні

Уряд забороняє перевезення в автобусах, поїздах і метро по всій Україні

Масові зібрання людей обмежуються до 10 осіб

Уряд забороняє перевезення в автобусах, поїздах і метро по всій Україні
фото DR

У звʼязку з поширенням по всьому світу коронавірусу COVID-19 і для уникнення спалаху цієї інфекції в Україні Кабінет міністрів з 18 березня запроваджує нові жорсткі заходи – припинення пасажирських перевезень по всій країні.

Постановою уряду, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

  • на усій території України регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах;
  • крім того, з 17 березня по 3 квітня заборонено перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.

Також з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Уряд забороняє перевезення в автобусах, поїздах і метро по всій Україні

Крім того, з вівторка 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), ТРЦ, розважальні заклади, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни та лікарськими засобами. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Також зазначається, що Міністерству охорони здоров'я доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Медичні заклади мають бути максимально перепрофільовані для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Контроль за виконанням даної постанови Уряду будуть здійснювати МВС та Національна поліція.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті