Співаки та музиканти масово переходять на концерти онлайн

Співаки та музиканти масово переходять на концерти онлайн

Артистам довелось скасувати свої виступи через поширення коронавірусу світом

Співаки та музиканти масово переходять на концерти онлайн
Кріс Мартін
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/5922062380

Виконавці,музиканти та гурти почали давати концерти онлайн, щоб «підняти дух» своїх прихильників на тлі поширення світом коронавірусу, який завдав неабиякого удару по індустрії  розваг.

Як повідомляє CNBC, в соцмережах свої концерти уже дали американський співак Джон Ледженд, лідер британської групи Coldplay  Кріс Мартін та французька виконавиця Christine and the Queens.

Перехід на віртуальні виступи відбувається , коли індустрія розваги зазначає значного удару від пандемії коронавірусу у світі. У зв’язку із нею в більшості країн закрились театри, концертні зали, розважальні центри, а артистам, відповідно, довелось скасовувати виступи , тури та гастролі.

На думку експертів ВВС, фінансові наслідки закриття ринку розваг будуть величезними. Лише індустрія живої музики може, за попередніми оцінками, втратити $5 млрд.

Виступ Coldplay через спалах вірусу скасували, але Кріс Мартін сказав, що це не привід не виступати. Він дав імпровізований концерт в Instagram і розмістив під ним хештег #TogetherAtHome, щоб передати естафету наступному.

«Ми застрягли в різних країнах, тому ми не можемо грати разом. Так що я подумав, що було б непогано, якби я перевірив декого з вас і з'ясував, як у вас справи », – додав музикант. Він виконав кілька своїх хітів і «Life on Mars» Девіда Боуї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло