Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
«АТБ-Маркет» підвищує ціни на товари першої необхідності

«АТБ-Маркет» підвищує ціни на товари першої необхідності

Продукти з «борщового набору» подорожчали на 35–128%

«АТБ-Маркет» підвищує ціни на товари першої необхідності
Фото: pik.ua

Мережа магазинів «АТБ-Маркет», яка належить до корпорації АТБ, підвищує ціни на соціальні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності. Про це повідомляє пресслужба мережі, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що продукти з «борщового набору» (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35–128%, цукор – на 8%, макаронні вироби – на 9,5%, крупи – на 11%, гречка – на 51%, борошно – на 5%, яйця – на 6%.

«Компанія АТБ-Маркет змушена підвищити ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Така ситуація пов'язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торгової мережі АТБ, а й для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі», – йдеться в повідомленні пресслужби.

У компанії наголошують, що підвищення цін з боку постачальників пов'язане з такими карантинними заходами, як заборона на велику кількість працівників у одному приміщенні, транспортні обмеження тощо.

Нагадаємо: мережа АТБ з 18 березня ввела обмеження на продаж товарів в одні руки в зв'язку зі створенням штучного ажіотажного попиту на певні групи товарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті