Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Капіталізація Apple упала нижче $1 трлн через поширення епідемії

Капіталізація Apple упала нижче $1 трлн через поширення епідемії

З початку року компанія втратила 25% своєї вартості

Капіталізація Apple упала нижче $1 трлн через поширення епідемії
фото Shutterstock

Капіталізація американської технокорпорації Apple Inc. за підсумками торгового дня в понеділок опустилася нижче $1 трлн. Єдиною американською компанією з ринковою вартістю понад $1 трлн залишилася Microsoft, передає Forbes.

Акції Apple впали за день на 2,12% (мінус $ 4,87) і до закриття торгів на біржі Nasdaq продавалися, за даними Bloomberg, за ціною $224,37 за акцію – це мінімум з жовтня минулого року. Таким чином, ринкова вартість компанії становила $981,73 млрд.

Акції Microsoft до закриття торгів у понеділок упали на 1%, капіталізація на той момент становила $1,034 трлн.

З початку 2020 року акції Apple подешевшали на 25% у зв'язку з поширенням коронавірусу і скороченням ділової активності.

Головний виробничий майданчик Aplle в Китаї – Foxconn – тимчасово призупинив свою діяльність. В результаті Apple закрила свої магазини на території Китаю.

Після покращення ситуації в Китаї компанія знову їх відкрила 13 березня, але тоді ж Apple закрила всі свої роздрібні магазини за межами Китаю в зв’язку з поширенням коронавірусу.

Акції Microsoft також показують негативну динаміку, але дешевшають повільніше, ніж Apple, з початку року вони втратили 14%.

Крім Microsoft і Apple, перевищили трильйонну позначку ще дві американські компанії – Alphabet  і Amazon. Обидві вони зараз торгуються нижче за цю позначку – $725,8 млрд і $947 млрд відповідно.

Нагадаємо, Foxconn – головний постачальник Apple, – та інші компанії закинули основний бізнес і переключилися на виробництво медичних масок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті