Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок

Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок

Пошиття масок нині стало вигіднішим бізнесом, ніж збирання автомобілів

Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок
фото chinadaily.com.cn

Найбільша тайванська компанія Foxconn, яка збирає iPhone для Apple, однією з перших перепрофілювала свої потужності, щоб випускати маски. Компанія захищає своїх же працівників: на її заводах працюють близько мільйона чоловік, пишкть Ведомости.

Японський корпорація Sharp, що виробляє електроніку, переобладнала під випуск масок одну з ліній, на якій випускалися дисплеї. І маски, і екрани випускаються в приміщеннях без пилу.

Китайська автокомпанія BYD в березні побудувала найбільший завод з виробництва медичних масок. Паралельно він може випускати до 300 000 пляшок сантайзерів (антисептиків) на день.

У Китаї Chengdu Aircraft Industry Group, виробник китайського винищувача Chengdu J-20, переобладнала один конвеєр для випуску масок.

Бренд одягу 1083 залишився без замовлень після закриття магазинів по всій Франції. Зараз фабрика шиє маски для госпіталів – і роздає їх безкоштовно.

Російська торогова марка спортивного одягу Bosco має намір випускати мільйони медичних масок.Про початок випуску масок Bosco оголосила 20 березня. Маски випускаються в пріоритетному порядку для потреб Мінпромторгу, додала компанія

Маски буде випускати американська компанія Razer - виробник контролерів і товарів для геймерів. Мільйон штук буде пожертвувано медикам по всьому світу, сказав гендиректор Razer Мін-Лян Тан.

Французька корпорація Kering оголосила, що майстерні її брендів Balenciaga і Yves Saint Laurent почнуть виробництво медичних масок.
У найближчі дні Kering передасть органам охорони здоров'я Франції 3 млн медичних масок, куплених в Китаї. Крім того, корпорація зробила пожертвування Інституту Пастера, щоб підтримати дослідження вірусу COVID-19.
На тлі пандемії концерн LVMH в середині березня налагодив виробництво санітайзерів для рук на французьких заводах з випуску парфумів для Christian Dior, Givenchy і Guerlain. Також LVMH має намір розподілити у Франції 10 млн  медичних масок, куплених в Китаї.
Компанія H&M оголосила 22 березня, що почне постачати в лікарні засоби індивідуального захисту, такі як маски і рукавички.

Нагадаємо, українська Revel Laboratory друкуватиме клапани для апаратів штучної вентиляції легень.

Також повідомлялося, що Ілон Маск готовий перепрофілювати свої заводи на випуск апаратів ШВЛ за необхідності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло