Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок

Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок

Пошиття масок нині стало вигіднішим бізнесом, ніж збирання автомобілів

Замість iPhone – маски: компанії, які закинули свій бізнес і перейшли на виготовлення масок
фото chinadaily.com.cn

Найбільша тайванська компанія Foxconn, яка збирає iPhone для Apple, однією з перших перепрофілювала свої потужності, щоб випускати маски. Компанія захищає своїх же працівників: на її заводах працюють близько мільйона чоловік, пишкть Ведомости.

Японський корпорація Sharp, що виробляє електроніку, переобладнала під випуск масок одну з ліній, на якій випускалися дисплеї. І маски, і екрани випускаються в приміщеннях без пилу.

Китайська автокомпанія BYD в березні побудувала найбільший завод з виробництва медичних масок. Паралельно він може випускати до 300 000 пляшок сантайзерів (антисептиків) на день.

У Китаї Chengdu Aircraft Industry Group, виробник китайського винищувача Chengdu J-20, переобладнала один конвеєр для випуску масок.

Бренд одягу 1083 залишився без замовлень після закриття магазинів по всій Франції. Зараз фабрика шиє маски для госпіталів – і роздає їх безкоштовно.

Російська торогова марка спортивного одягу Bosco має намір випускати мільйони медичних масок.Про початок випуску масок Bosco оголосила 20 березня. Маски випускаються в пріоритетному порядку для потреб Мінпромторгу, додала компанія

Маски буде випускати американська компанія Razer - виробник контролерів і товарів для геймерів. Мільйон штук буде пожертвувано медикам по всьому світу, сказав гендиректор Razer Мін-Лян Тан.

Французька корпорація Kering оголосила, що майстерні її брендів Balenciaga і Yves Saint Laurent почнуть виробництво медичних масок.
У найближчі дні Kering передасть органам охорони здоров'я Франції 3 млн медичних масок, куплених в Китаї. Крім того, корпорація зробила пожертвування Інституту Пастера, щоб підтримати дослідження вірусу COVID-19.
На тлі пандемії концерн LVMH в середині березня налагодив виробництво санітайзерів для рук на французьких заводах з випуску парфумів для Christian Dior, Givenchy і Guerlain. Також LVMH має намір розподілити у Франції 10 млн  медичних масок, куплених в Китаї.
Компанія H&M оголосила 22 березня, що почне постачати в лікарні засоби індивідуального захисту, такі як маски і рукавички.

Нагадаємо, українська Revel Laboratory друкуватиме клапани для апаратів штучної вентиляції легень.

Також повідомлялося, що Ілон Маск готовий перепрофілювати свої заводи на випуск апаратів ШВЛ за необхідності.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло