Українські єврооблагації виросли в ціні та впали у прибутковості
Ставки за ними знизились на 0,5-1 п.п.

Єврооблігації України подорожчали у вівторок, 25 березня, а ставки за ними знизилися на 0,5-1 процентний пункт (п.п.) після повідомлення про угоду в Сенаті США щодо законопроекту про екстрену допомогу американській економіці загальним обсягом близько $2 трлн в умовах пандемії COVID-2019. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Зазначається, що прибутковість паперів з погашенням у 2023-2027 роках знизилася до 12,1-12,8% річних, а «найдовших» з погашенням у 2032 році – до 10,6% річних.
Проте прибутковість «найкоротших» паперів із погашенням на початку вересня цього року зросла до 15% через побовання інвесторів щодо можливої реструктуризації таких облігацій.
Ставки за єврооблігаціями з погашенням у 2022 році також знизилися до 13,7%.
Водночас у вівторок майже на 10% подорожчали ВВП-варранти. Тепер їх ціна становить 59,8% від номіналу.
Як повідомлялося, минулого тижня євробонди та ВВП-варранти України досягли нових мінімумів у ціні та максимумів у прибутковості.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].