Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Кабмін збільшив на 50% соцнормативи користування компослугами

Кабмін збільшив на 50% соцнормативи користування компослугами

Також запроваджено додаткові виплати 300 грн отримувачам субсидій

Кабмін збільшив на 50% соцнормативи користування компослугами
Фото: mi100.info

Кабінет Міністрів запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому становитиме 300 гривень для родини, а також збільшив на 50% соціальні нормативи користування окремими комунальними послугами. Про це повідомляє пресслужба міністерства соціальної політики.

«Зокрема, збільшено на 50 % соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що рішення прийняте у зв’язку з тим, що в період карантину громадяни більше перебувають вдома, й відповідно зростає споживання комунальних послуг.

Окрім того, уряд спростив процедуру призначення та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу. Цей процес відбуватиметься автоматично, без додаткових бюрократичних процедур.

Також було спрощено порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином та стали на облік як безробітні.

Нагадаємо: президент Володимир Зеленський повідомив, що з 1 квітня Кабінет Міністрів буде готовий виплатити додаткову тисячу гривень громадянам, які мають пенсію нижче п'яти тисяч гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію