Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
«Найбільша допомога в історії країни»: США виділять $6 трлн на боротьбу з коронавірусом

«Найбільша допомога в історії країни»: США виділять $6 трлн на боротьбу з коронавірусом

Конгрес США раніше дав згоду виділити $2 трлн для підтримки економіки

«Найбільша допомога в історії країни»: США виділять $6 трлн на боротьбу з коронавірусом
фото DR

Сполучені Штати готові виділити $6 трлн на боротьбу з коронавірусом COVID-19, заявив економічний радник Білого дому Ларрі Кадлоу на брифінгу в Білому домі.

За словами Кадлоу, $4 трлн будуть виділені з федерального резерву, ще $2 трлн складе пряма допомога – ці кошти підуть на допомогу американським сім'ям, авіаційній промисловості та малому бізнесу.

На тлі цієї заяви промисловий індекс Dow Jones показав рекордне одноденне зростання з 1933 року (+11,4%), індекс широкого ринку S&P 500 – з 2008 року (+9,4%). Індекс NASDAQ піднявся на 8,1%.

Раніше цього дня американський Конгрес погодився виділити $2 трлн для підтримки економіки США на тлі епідемії коронавірусу. Про відповідну угоду в середу оголосив лідер республіканців Мітч Макконнелл.

Ці гроші підуть насамперед на компенсацію втрат тих секторів економіки США, які постраждають від викликаної коронавірусом зупинки виробництва, на стимулювання малого та середнього бізнесу, а також на підтримку звичайних сімей, які опинилися в скрутному фінансовому становищі: передбачаються одноразові виплати в розмірі $1200 доларів на людину.

На сьогодні в США зафіксовано близько 55 500  випадків зараження коронавірусом, померли 809 осіб.

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче «відкрити» економіку США до Пасхальної неділі 12 квітня, незважаючи на попередження експертів про смертельну загрозу коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті