Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Білл Гейтс зробив прогноз стосовно поширення коронавірусу у світі й США

Білл Гейтс зробив прогноз стосовно поширення коронавірусу у світі й США

Він вважає найкращим варіантом 6-10 тижнів повної ізоляції США

Білл Гейтс зробив прогноз стосовно поширення коронавірусу у світі й США
Twitter Bill Gates

Мільярдер і філантроп, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 повна ізоляція США протягом 6-10 тижнів є єдиним життєздатним способом, щоб звести до мінімуму кількість жертв і економічний збиток для Сполучених Штатів, пише Forbes.

У ході віртуального інтерв'ю для платформи TED Гейтс спрогнозував, що якщо Сполучені Штати введуть таку сувору ізоляцію, протягом 20 днів можуть бути досягнуті позитивні результати.

Він  стверджує, що Сполучені Штати пропустили критичний період для масового тестування населення, яке треба було зробити ще в лютому, після чого ізолювати всіх заражених.

«Дуже важко тепер казати «Продовжуйте ходити в ресторани, йдіть купувати нові будинки, ігноруйте цю купу тіл в кутку». Безвідповідально зараз говорити людям, що можна повернутися до звичного способу життя і в них все буде добре», – сказав Гейтс.

Він повторив, що Сполучені Штати повинні зараз дотримуватися суворої ізоляції, щоб уникнути руйнівних результатів, таких як в Ухані й північній Італії.

Гейтс зберігає оптимізм щодо кризи, заявивши, що світовий досвід боротьби з COVID-19 дозволить нам підготуватися до наступної пандемії.

Гейтс упевнений, що інновації в медицині, які зараз відбуваються в багатьох країнах Північної півкулі, потім можуть стати корисними біднішим країнам Південної півкулі, до яких теж може прийти коронавірус в міру зміни пір року.

Засновник Microsoft Білл Гейтс є другою найбагатшою людиною в світі, його власний капітал складає $97,4 млрд. Він пожертвував 25% свого статку на благодійні цілі через свою благодійну організацію, Фонд Білла і Мелінди Гейтс, яка вже виділила $50 млн на лікування COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію