Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Сенат США одноголосно проголосував за допомогу в обсязі $2 трлн

Сенат США одноголосно проголосував за допомогу в обсязі $2 трлн

Кожен американець отримає фіксовану суму у $1200, на кожну дитину виплатять ще по $500

Сенат США одноголосно проголосував за допомогу в обсязі $2 трлн
фото pixabay.com

Сенат США одноголосно схвалив пакет заходів на $2 трлн, спрямований на те, щоб простимулювати американську економіку і підтримати американців, які постраждали від поширення коронавірусної інфекції.

Як повідомляє Forbes, цього тижня законопроект буде поставлений на голосування в палаті представників.

Законопроект, зокрема, передбачає виплату фізичним особам фіксованої суми в $1200. Подружні пари, що подають спільну заявку, отримають $2400. Сім'ям з дітьми також виплатять по $500 на кожну дитину. Розмір допомоги залежить від доходів американців – виплати заможним людям будуть менше. А особи, які заробляють більше $99 000 в рік, допомогу отримувати не будуть.

Допомога по безробіттю буде збільшена на $600 в тиждень на чотири місяці. Всього на допомогу безробітним буде направлено $250 млрд,

Близько $ 500 млрд буде виділено на кредити і допомогу компаніям, що постраждали від пандемії. Сума, що виділяється на кредити малому бізнесу, складе $350 млрд за умови, що вони не будуть скорочувати своїх працівників.

$17 млрд отримають компанії, які вважаються критично важливими для національної безпеки. Для допомоги авіакомпаніям, вантажоперевізникам і їх підрядникам буде виділена допомога у вигляді грантів і кредитів на загальну суму в $57 млрд.

Додаткове фінансування лікарень та інших медичних витрат складе $150 млрд. Для поповнення національних запасів медикаментів виділяється $16 млрд. Ще $3,5 млрд – на прискорення робіт по створенню вакцини і тестів, що дозволяють діагностувати коронавірусну інфекцію.

Місцева влада отримає допомогу в розмірі $150 млрд.

Нагадаємо: до цього американський Конгрес погодився виділити $2 трлн для підтримки економіки США на тлі епідемії коронавірусу.

Після чого економічний радник Білого дому  Ларрі Кадлоу заявив, що США готові виділити $6 трлн на боротьбу з коронавірусом – $4 трлн будуть виділені з федерального резерву, ще $2 трлн складе пряма допомога.

Як повідомлялось, німецький Бундестаг ухвалив одразу низку пакетів заходів для підтримки підприємств та громадян в період пандемії коронавірусу на загальну суму понад 750 млрд євро.

ООН реалізує глобальний план на суму $2 млрд, щоб допомогти боротися з коронавірусом COVID-19 в найбідніших країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті