Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Влада КНДР заявляє, що COVID-19 в країні немає, але таємно просить про допомогу міжнародну спільноту

Влада КНДР заявляє, що COVID-19 в країні немає, але таємно просить про допомогу міжнародну спільноту

Північна Корея звертається із проханням допомогти їй із тестуванням на коронавірус

Влада КНДР заявляє, що COVID-19 в країні немає, але таємно просить про допомогу міжнародну спільноту
фото pixabay.com

Пхеньян таємно звертався до міжнародної спільноти із проханням допомогти із тестуванням в країні.

Як повідомляє FT, одразу після того, як стало відомо про спалах в Китаї, КНДР невідкладно закрила свої кордони.

Влада країни не повідомила ще ні про один випадок зараження корона вірусом, і це не зважаючи на сусідство з Південною Кореєю та Китаєм. Міжнародні експерти сприймають цю інформацію з обережністю, особливо у зв’язку з тим, що вони не впевнені, що в КНДР є можливість проведення точних тестів.

Однак за словами джерела видання, який знає, що відбувається всередині КНДР, в країні було перевірено щонайменше 590 чоловік, усі вони приїхали з-за кордону і у всіх тест виявився негативним.

«У влади є набори для тестування на COVID-19, і вони знають, як їх використовувати, але кількість недостатня, тому (чиновники) звертаються до усіх організацій за підтримкою», – повідомив співрозмовник FT.

До числа тих, хто висловив готовність допомогти КНДР входять ВООЗ, Міжнародна федерація Червоного хреста, ЮНІСЕФ, РФ та Китай. Однак поставки в країну медичного обладнання стикаються з тривалими затримками через санкції. Міжнародні організації намагалась добитися скасування санкцій, щоб дозволити легальні поставки в КНДР, але цей процес є надто тривалим.

Окрім того, експерти вважають, що обмеження на пересування всередині країни через коронавірус можуть також вдарити по майбутньому врожаю, що стане причиною погіршення гуманітарної ситуації в Північній Кореї.

Нагадаємо: минулого року Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) прозвітувала, що Північна Корея зіткнулася з найнижчим урожаєм за останні п'ять років, що призведе до серйозної нестачі продуктів харчування для 40% населення країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті