Врожай зернових КНДР в 2019 буде найнижчим за 5 років, в небезпеці 40% населення

Врожай зернових КНДР в 2019 буде найнижчим за 5 років, в небезпеці 40% населення

За підрахунками експертів, під загрозою 10,1 млн людей

Этот материал также доступен на русском языке
Врожай зернових КНДР в 2019 буде найнижчим за 5 років, в небезпеці 40% населення
фото www.flickr.com/photos/fljckr

Північна Корея зіткнулася з найнижчим урожаєм за останні п'ять років, що призведе до серйозної нестачі продуктів харчування для 40% населення країни. Про це йдеться в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO). Про це повідомляє Reuters.

Причина проблем – посуха з середини квітня до середини липня і погана іригація на полях, ефект від чого накладається на економіку, яка і так похитнулась від санкцій.

У своєму щоквартальному звіті FAO заявила, що поганий врожай основних сільськогосподарських культур в країні, рису та кукурудзи, означає, що 10,1 млн людей потребують невідкладної допомоги.

Нестача врожаю відбувається, коли країна намагається вгамувати розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС) після підтвердження першого випадку в травні.

Звіт FAO послідкував за більш ранніми оцінками США цього року, згідно з яким рівень виробництва продовольства в ізольованій країні в минулому році впав до найнижчого рівня за більш як десятиліття  через теплу погоду, тайфуни та повені.

Південна Корея зобов’язалась надати  50 000 тонн рису в якості допомоги своєму північному сусіду через Всесвітню продовольчу програму США. Однак, за словами Сеулу, її було відкладено через небажання Пхеньяну йти на зустріч США в питаннях денуклеаризації.

Видання повідомляє, що внаслідок голоду в 90-і роки, в КНДР загинуло до мільйона людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті