Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters

ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters

Наразі керівництво країн веде переговори з постачальниками, щоб компенсувати нестачу якнайшвидше

ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters
фото www.flickr.com/photos/97221877@N08/15447600655/

Державам ЄС для боротьби з коронавірусом потрібно у 10 разів більше засобів індивідуального захисту та медичного обладнання, такого апарати штучної вентиляції легенів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на внутрішній документ ЄС.

Протягом останніх кількох тижнів 27 країн-членів блоку намагались закупити важливе обладнання, однак незважаючи на усі зусилля «наявність та поставка засобів індивідуального захисту та інших медичних пристроїв по усі Європі продовжує викликати занепокоєння», – йдеться в документі Єврокомісії від 25 березня.

Таким чином, число випадків зараження серед медпрацівників складає майже 9% від загального числа зареєстрованих в Італії та понад 13% – в Іспанії.

В документі ЄК вказується, що у більшості країн ЄС є як обмежені запаси, так і обмежені можливості для нарощування виробництва медичного обладнання. Чиновники наразі ведуть переговори з постачальниками медичних масок, окулярів, захисних костюмів та інших товарів, щоб компенсувати нестачу обладнання якомога швидше. Очікується, що пошуки постачальників відсутніх апаратів штучної вентиляції легенів і наборів вірусних тестів завершаться до кінця березня.

Ситуація також погіршується обмеженнями, введеним низкою країн ЄС стосовно експорту медобладнання в інші країни-члени блоку. Влада ЄС вжила заходів по створенню «коридорів» для товарів першої необхідності, але поки тільки три держави забезпечили такі можливості, повідомляють чиновники.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію