ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters

ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters

Наразі керівництво країн веде переговори з постачальниками, щоб компенсувати нестачу якнайшвидше

ЄС потребує у 10 разів більше медобладнання для боротьби з COVID-19, ніж має зараз – Reuters
фото www.flickr.com/photos/97221877@N08/15447600655/

Державам ЄС для боротьби з коронавірусом потрібно у 10 разів більше засобів індивідуального захисту та медичного обладнання, такого апарати штучної вентиляції легенів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на внутрішній документ ЄС.

Протягом останніх кількох тижнів 27 країн-членів блоку намагались закупити важливе обладнання, однак незважаючи на усі зусилля «наявність та поставка засобів індивідуального захисту та інших медичних пристроїв по усі Європі продовжує викликати занепокоєння», – йдеться в документі Єврокомісії від 25 березня.

Таким чином, число випадків зараження серед медпрацівників складає майже 9% від загального числа зареєстрованих в Італії та понад 13% – в Іспанії.

В документі ЄК вказується, що у більшості країн ЄС є як обмежені запаси, так і обмежені можливості для нарощування виробництва медичного обладнання. Чиновники наразі ведуть переговори з постачальниками медичних масок, окулярів, захисних костюмів та інших товарів, щоб компенсувати нестачу обладнання якомога швидше. Очікується, що пошуки постачальників відсутніх апаратів штучної вентиляції легенів і наборів вірусних тестів завершаться до кінця березня.

Ситуація також погіршується обмеженнями, введеним низкою країн ЄС стосовно експорту медобладнання в інші країни-члени блоку. Влада ЄС вжила заходів по створенню «коридорів» для товарів першої необхідності, але поки тільки три держави забезпечили такі можливості, повідомляють чиновники.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло