Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
ООН надасть Україні $33 млн для боротьби з коронавірусом

ООН надасть Україні $33 млн для боротьби з коронавірусом

Кошти підуть у найбільш проблемні регіони країни

ООН надасть Україні $33 млн для боротьби з коронавірусом
Facebook Oleg Nikolenko

Україна отримає від ООН фінансову допомогу обсягом близько $33 млн для боротьби з епідемією корона вірусної інфекції в країні. Про це повідомив прес-секретар українського постійного представництва при Раді Безпеки ООН Олег Ніколенко у своєму Facebook.

Напередодні стало відомо, що ООН готує масштабну програму з допомоги країнам, що розвиваються, обсягом $2 млрд. Україна також ввійшла в перелік таких країн.

«Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який оголосив Генсек ООН, передбачає допомогу й Україні. Сума допомоги складатиме $33 млн», – написав Ніколенко.

Він надав подробиці, куди будуть спрямовані кошти.

«Мова йде про реалізацію гуманітарних проектів у східних регіонах по обидві сторони від лінії розмежування за такими напрямами:

* заклади охорони здоров’я

* продовольча безпека та товари першої необхідності

* особи похилого віку та люди з інвалідністю

* дистанційна шкільна освіта».

Найбільш незахищені категорії українців мають мати засоби для лікування та мінімізації негативного впливу коронавірусу, наголосив дипломат.

❗❗До уваги ЗМІ❗❗ Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив...

Опубліковано Oleg Nikolenko Середа, 25 березня 2020 р.

Нагадаємо,  ініціатива ООН передбачає підтримку малозабезпечених країн. Генсекретар ООН планує залучити $2 млрд для стримування поширення COVID-19 в країнах Південної Америки, Африки, Близького Сходу та Азії.

План дозволить забезпечувати доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів, встановлення додаткових станцій для персональної гігієни, проведення інформаційних кампаній.

В Африці, Азії та Латинській Америці організовуватимуться також авіамости та регіональні хаби для переміщення гуманітарних працівників і вантажів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті