Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Зеленський пообіцяв «пакет жорстких заходів» тим, хто піднімає ціни в період епідемії

Зеленський пообіцяв «пакет жорстких заходів» тим, хто піднімає ціни в період епідемії

Проти керівників медзакладів, які торгуватимуть VIP-палатами, будуть введені «санкції»

Зеленський пообіцяв «пакет жорстких заходів» тим, хто піднімає ціни в період епідемії
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до всіх «спекулянтів», які в час епідемії коронавірусу в Україні і підвищеного попиту піднімають ціни на на товари першої необхідності, буде застосовуватися пакет жорстких заходів.

Про це йдеться у зверненні глави держави до українців 26 березня в четвер увечері.

«Вчора ми провели розмову з місцевою владою. Ми розуміємо першочергові потреби всіх регіонів і цілодобово працюємо, щоб їх забезпечити. Відповідні завдання опрацьовує Кабінет Міністрів України. Частину рішень вже прийнято на попередніх засіданнях, інша буде сьогодні», – зазначив він.

«Ми також зробимо все, щоб не допустити зростання цін на продукти й товари першої необхідності в регіонах. Оскільки заклики до совісті деяких продавців не допомогли, буде пакет жорстких заходів, який зіпсує плани всім спекулянтам», – сказав Зеленський.

Крім того, він пообіцяв, що будуть застосовуватися санкції щодо тих керівників медичних закладів, які займаються «торгівлею палатами чи облаштуванням ординаторських під перебування якихось «шишок».

Президент заявив, що доручив розібратися прем’єр-міністру з питанням так званих VIP-палат та скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають.

«У нас не «совок», вибачте, і не буде ніяких люксових палат для «членів ЦК». У жодного політика чи бізнесмена у державних та комунальних лікарнях не буде кращих умов, ніж у звичайного українця. Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте, як це – не мати можливості лікуватись у Швейцарії або Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем’єр-міністра та голови Верховної Ради», – заявив Зеленський.

Нагадаємо, президент оголосив, що з 27 березня Україна закриває свої кордони, а тим українцям, які не встигли повернутися, слід звертатися до дипломатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію