«Дарниця» виготовить додатково 100 000 упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат»
Новини компанії

«Дарниця» виготовить додатково 100 000 упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат»

Виробництво додаткових упаковок препарату розпочнеться з 26 березня

«Дарниця» виготовить додатково 100 000 упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат»

Фармацевтична компанія «Дарниця» виготовить додаткові серії противірусного лікарського засобу «Імустат».

В умовах пандемії COVID-19 та введення карантину в Україні виник додатковий запит на противірусні лікарські засоби. У зв’язку з цим до компанії щодня надходять сотні звернень з усіх куточків України про бажання придбати «Імустат», повідомляє пресслужба компанії.

«Дарниця» визначила для себе пріоритетною задачею забезпечувати українців необхідними за поточної ситуації ліками і робити це з максимальною швидкістю. Тому ми створили належні умови, щоб 26 березня розпочати додаткове виробництво 100 тисяч упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат».

«Ми розуміємо, що ситуація сьогодні вимагає блискавичної реакції. Тому ми змінили наші виробничі плани і зробили пріоритетним випуск препаратів, що застосовуються для профілактики та лікування симптомів вірусних інфекцій. Імустат рекомендований дорослим для зменшення тривалості і тяжкості протікання хвороби та полегшення її основних симптомів. Ми зробили усе необхідне, щоб 26 березня розпочати виробництво додаткових 100 тисяч упаковок цього препарату», – повідомив Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group.

Про надходження лікарського засобу Імустат до аптечнних закладів в Україні «Дарниця» повідомить додатково.

«Імустат» – противірусний  лікарський засіб, що випускається в формі таблеток. Рекомендований дорослим для зменшення тривалості і тяжкості протікання хвороби та полегшення її основних симптомів. Внаслідок застосування препарату знижується частота розвитку ускладнень, пов’язаних з грипом.  Імустат малотоксичний та не чинить негативного впливу на організм людини.

Нагадаємо, «Дарниця» випустить додатково мільйон упаковок «Парацетамолу» у березні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті