Мережа АТБ знижує торговельні націнки на товари першої необхідності
Новини компаній

Мережа АТБ знижує торговельні націнки на товари першої необхідності

Також АТБ знімає обмеження на продаж товарів в одні руки

Этот материал также доступен на русском языке
Мережа АТБ знижує торговельні націнки на товари першої необхідності
Фото: пресслужба АТБ

Компанія АТБ знижує власну торгову націнку на низку соціально значущих товарів, щоб і далі пропонувати в магазинах мережі доступні ціни на товари першої необхідності.

«В умовах економічної кризи та загальнонаціонального карантину, а також у зв'язку зі стрімким підвищенням відпускних цін з боку постачальників на продукти харчування та товари першої необхідності, компанія «АТБ-Маркет» з 1 квітня 2020 року знижує торговельну націнку на певні категорії продуктів харчування. Таке рішення – принципова соціально відповідальна позиція компанії для забезпечення всіх покупців магазинів торгової мережі АТБ продуктами харчування та товарами першої необхідності за доступними і справедливими цінами» повідомив на своїй сторінці у Facebook генеральний директор мережі Борис Марков.

Сеть АТБ снижает торговые наценки на товары первой необходимости и снимает ограничения на продажу товаров в одни руки

Йдеться про зниження торгових націнок у межах 2-3% на крупи, макаронні вироби, сіль, цукор, борошно, бакалію, а на овочі та фрукти торгова націнка буде на 4-8%. Як зазначив Марков в своєму повідомленні, саме на ці групи товарів компанія традиційно встановлювала мінімальну торгову націнку, яка дозволяла лише покривати операційні витрати мережі на доправлення цих позицій на полиці магазинів АТБ.

Також керівник мережі повідомив, що АТБ поновила свої складські запаси товарів усіх категорій в повному обсязі і відмовилася від введених раніше обмежень.

«У даний час, компанія «АТБ-Маркет» зняла всі обмеження щодо придбання товарів в одні руки для відвідувачів магазинів торгової мережі АТБ у всіх регіонах України. Однак вона залишає за собою право вводити локальні обмеження на продаж тієї чи іншої групи товарів при появі на нього ажіотажного попиту», – уточнив гендиректор мережі АТБ.

Сеть АТБ снижает торговые наценки на товары первой необходимости и снимает ограничения на продажу товаров в одни руки

Як повідомлялося раніше, мережа АТБ почала оприлюднити на своєму офіційному сайті закупівельні ціни від виробників і постачальників, щоб покупці бачили реальні причини зростання цін. Так, наприклад, згідно з оприлюдненими напередодні даними, постачальники курячого яйця запропонували мережі АТБ ціни на 47% вищі від чинних. Мережа АТБ веде переговори з постачальниками про недопущення значного підвищення цін і зберігає їх на поточному рівні.

Раніше мережа АТБ повідомила про спроби постачальників овочів «борщового набору» підняти ціни на деякі позиції майже у два рази.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло