Китай збільшив обсяги закупки нафти у США

Китай збільшив обсяги закупки нафти у США

Трейдери намагаються позбавитись надлишкових запасів, тому продають сировину з великими знижками

Китай збільшив обсяги закупки нафти у США
фото www.flickr.com/photos/jakez-bo/27835438569/

Китай збільшив закупки сирої нафти у США, про цьому для деяких покупців були запропоновані великі знижки, оскільки продавці намагаються позбавитись надлишкових запасів. Про це повідомляє Reuters.

У березні Пекін почав опрацьовувати заявки китайських компаній про скасування імпортних тарифів на енергоносії США в межах першої фази китайсько-американької торгової угоди, і з того часу КНР почала купувати скраплений природній газ та скраплений нафтовий газ у США.

Найбільший в світі імпортер сирої нафти нарощує імпорт енергоносіїв в США в той час, коли світ заповнений надлишковими поставками після зриву угоди ОПЕК+.

Дешеві поставки енергоносіїв із США допоможуть Китаю знизити свої імпортні витрати, але великі знижки вдарять по американським виробникам.

Американська нафта Mars Sour продавалась китайським покупцям зі знижкою у $7-$9 за барель, West Texas Intermediate – $6-$7 за барель.

«Тільки китайці купують, в решта світу – продає», – сказав один із сінгапурських трейдерів.

Нагадаємо: обвал на нафтовому ринку відбувся після зриву угоди ОПЕК+ та обіцянки Саудівської Аравії збільшити видобуток до 13 млн барелів на добу. В цілому ціни на нафту з початку року обвалились наполовину.

Як повідомлялось, нафтопереробні заводи в США та Європі відмовляються купувати додаткові обсяги нафти у Саудівської Аравії, незважаючи навіть на те, що ціни на сировину були знижені.

Державна компанія Saudi Aramco пішла на безпрецедентне зниження цін на СПГ з поставкою у квітні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло