Mind запускає проєкт про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу

Mind запускає проєкт про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу

У ньому ми розповідатимемо про благочинні ініціативи великих українських компаній

Этот материал также доступен на русском языке
Mind запускає проєкт про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу
Фото: pixabay

Mind запускає проєкт «Mind & бізнес проти коронавірусу». Під цією плашкою ми безкоштовно публікуватимемо новини про соціальні ініціативи бізнесу, спрямовані на боротьбу з епідемією. 

Ці матеріали можуть стосуватися:

  • закупівлі медичного обладнання, тестів на COVID-19, захисного одягу тощо;
  • іншої допомоги медзакладам країни у боротьбі з епідемією, зокрема грошової підтримки чи виготовлення видаткових матеріалів;
  • підтримки соціально незахищених верств населення;
  • організації безкоштовних освітніх онлайн-програм;
  • впровадження інноваційних технологічних рішень, спрямованих на оптимізацію бізнес-процесів малого та середнього бізнесу;
  • започаткування неприбуткових інтернет-ресурсів просвітницького характеру, що інформують громадян про всі доступні шляхи протидії вірусу, допомагають зберегти «дистанційовану» соціальну активність у період карантину. 

Свою інформацію компанії можуть надсилати на електронну пошту [email protected] або написати в месенджер на нашій офіційній  facebook-сторінці.

Зазвичай новини про соціальні ініціативи публікуються за гроші. Це практика усіх ЗМІ, і вона виправдана. Бо завдання журналістики – не створювати репутацію бізнесу, а працювати зі злободенними темами, висвітлювати слабкі місця системи.

Проте вимушений карантин призвів до зміни пріоритетів. І зараз наше завдання – показати, що ніхто не залишиться сам на сам зі своїми проблемами. Бізнес, як би важко йому не було, намагається допомогти лікарням, пенсіонерам, малозабезпеченим, дає нові можливості для самоосвіти.

Mind, як і всі медіа, наразі відчуває дефіцит ресурсів через повсюдну оптимізацію бюджетів. Нам просто не вистачає рук, щоб обробити весь інформаційний потік. Тож, на жаль, не всі новини ми зможемо поставити, але обіцяємо, що найважливіші та найзначущі опублікуємо.

Також ви можете підтримати нас або стати нашим підписником. Якщо ви читали нас до пандемії – ми будемо вдячні за будь-яку підтримку зараз або після закінчення цієї складної доби.

Підтримати проєкт можна тут: https://mind.ua/subscribe/once

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло