iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень

iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень

Гроші підуть на кардіомонітори та захисні костюми

iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень
Facebook iDeals Solutions: Virtual Data Rooms

ІТ-компанія iDeals Solutions, провайдер віртуальних кімнат даних, виділила 1,5 млн гривень на закупівлю обладнання та витратних матеріалів для київського Інституту серця. Гроші витратять на придбання обладнання, необхідного для лікування пацієнтів з дихальною недостатністю, яка виникає у разі тяжкого перебігу захворювання на коронавірус, повідомляє компанія у своєму прес-релізі.

Зазначається, що Інститут серця на час пандемії припиняє планові операції та прийматиме лише ургентних хворих, а також в разі необхідності зможе госпіталізувати важких пацієнтів, які потребуватимуть апаратів штучної вентиляції легень та ЕКМО.

Також на виділені компанією кошти буде придбано 1000 захисних костюмів, частину з яких вже отримують дитячі лікарні та відділення швидкої допомоги.

iDeals Solutions – IT-компанія з офісом в Україні, яка працює в SaaS-сегменті (Software as a Service). Компанія має понад 3000 клієнтів у Західній Європі, Північній та Південній Америках, Австралії, Азії, серед яких – найбільші інвестиційні банки світу, компанії «великої четвірки» та ін.

Нагадаємо, український банк «Південний» направив понад 3 млн гривень на боротьбу з коронавірусом.

Як повідомлялося, Mind запускає проект про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу, у ньому ми розповідатимемо про благочинні ініціативи українських компаній.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло