Саудівська Аравія та РФ вже дуже скоро досягнуть угоди по нафті – Трамп

Саудівська Аравія та РФ вже дуже скоро досягнуть угоди по нафті – Трамп

Американський лідер не розкрив причини своєї впевненості

Саудівська Аравія та РФ вже дуже скоро досягнуть угоди по нафті – Трамп
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30354792920

Президент США Дональд Трамп заявив в середу, що він очікує, що Саудівська Аравія і Росія досягнуть згоди в найближчі кілька днів по видобутку нафти, щоб покласти край цінової війни, яка «спустошила» нафтову промисловість у всьому світі. Про це повідомляє OilExp.

«Я думаю, що вони пропрацюють це протягом наступних кількох днів. ... Вони знають, що повинні це робити », – сказав Трамп, однак не пояснив причин такої впевненості.

Американський лідер заявив, що прагне повернути нафтопромисловість на колишні позиції

«Я думаю, що знаю, як вирішити цю проблему. Ми не хочемо втратити наші великі нафтові компанії ... я б вважав за краще цього не робити », – сказав Трамп, не вдаючись у подробиці.

«Я думаю, що Росія і Саудівська Аравія в якийсь момент укладуть угоду, в недалекому майбутньому, тому що це дуже погано для Росії, це дуже погано для Саудівської Аравії», – сказав він, додавши, що в останні дні у нього були окремі «чудові» розмови з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом і президентом Росії Владіміром Путіним.

Путін обговорював ситуацію на нафтовому ринку не тільки всередині держави, а й з партнерами по ОПЕК, а також президентом США. За словами російського лідера, американська сторона також занепокоєна низькими цінами на нафту.

Нагадаємо: обвал на нафтовому ринку відбувся після зриву угоди ОПЕК+ та обіцянки Саудівської Аравії збільшити видобуток до 13 млн барелів на добу. В цілому ціни на нафту з початку року обвалились наполовину.

Як повідомлялось, нафтопереробні заводи в США та Європі відмовляються купувати додаткові обсяги нафти у Саудівської Аравії, незважаючи навіть на те, що ціни на сировину були знижені.

Державна компанія Saudi Aramco пішла на безпрецедентне зниження цін на СПГ з поставкою у квітні.

Аналітики прогнозують найбільше падіння світового попиту в історії на нафту цього року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло