Шеньчжень стало першим китайським містом, яке заборонило їсти котів та собак

Шеньчжень стало першим китайським містом, яке заборонило їсти котів та собак

Порушників очікує штраф у $28 000

Шеньчжень стало першим китайським містом, яке заборонило їсти котів та собак
фото DR

Влада китайського міста Шеньчжень першою в країні ввела повну заборону на продаж і споживання м'яса собак і котів. Про це 4 квітня повідомляє rtvi.com з посиланням на китайське видання Sznews.

Заборона почне діяти з 1 травня. Крім заборони на продаж м'яса котів і собак влада міста заборонила споживання м'яса диких тварин, а також їх розведення в неволі.

Порушникам загрожує штраф до 200 тисяч юанів ($28 тисяч).

Дозволяється вживати в їжу і розводити свиней, овець, ослів, кроликів, качок, гусей, голубів та іншу свійську худобу, а також рибу.

За даними Humane Society International, в Китаї щороку вбивають 10 млн собак і 4 млн котів для вживання в їжу. При цьому 91 млн кішок і собак китайці утримують вдома в якості домашніх тварин. За даними опитування за 2016 рік, 51,7% китайців вважають, що торгівлю собачим м'ясом необхідно повністю заборонити.

Наприкінці лютого влада Китаю ввела тимчасову заборону на продаж м'яса диких тварин. Це сталося на тлі спалаху коронавірусної інфекції на території країни. Вчені вважають, що вірус міг передатися людині якраз від диких тварин.

У китайському місті Ухань – епіцентрі поширення коронавірусу – захворювання виявили в людей, які відвідували ринки, які торгують м'ясом кажанів, змій та інших диких тварин.

Нагадаємо, самі китайці впевнені, що влада не менш як в 10 разів занизила смертність від COVID-19 в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті