Захворіло у світі
5,522,931
Померло у світі
346,873
Вилікувалось у світі
2,257,533
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Північна Корея заявляє, що в них немає жодного випадку зараження коронавірусом

Північна Корея заявляє, що в них немає жодного випадку зараження коронавірусом

КНДР ділиться своїми ефективними методами боротьби з поширенням інфекції

Північна Корея заявляє, що в них немає жодного випадку зараження коронавірусом
фото DR

Як заявив в інтерв'ю France-Presse директор Національного центру по боротьбі з епідеміями КНДР, «станом на сьогодні жодна людина не заразилася коронавірусом COVID-19 в нашій країні», передає RFI.

«Ми здійснювали наукові та превентивні заходи, такі як перевірка і поміщення в карантин всіх прибулих в нашу країну іноземців, повну дезінфекцію ввезених товарів, а також закриття кордонів і припинення морських і авіаперевезень», – додав чиновник.

Після закриття кордонів в країні був створений спеціальний центр для боротьби з потенційною епідемією. Офіційна влада повідомила, що в КНДР організували ефективну систему передачі аналізів на коронавірус.

Північна Корея залишається однією з небагатьох країн світу, де ВООЗ не зареєструвала жодного випадку COVID-19 (ще тримаються кілька острівних республік).

Однак фахівці стверджують, що сусідство цієї країни з зонами активного поширення коронавірусу вказує на те, що випадки зараження там є, але влада їх приховує.

90% товарообігу КНДР ведеться через Китай, де в регіонах Даньдун та Shenyang, розташованих поблизу північнокорейського кордону, були випадки захворювання. До того як Північна Корея закрила свої кордони, 30 січня, через кордон пройшло досить багато людей і вантажів.

Попри санкції, ООН доручила Міжнародному дитячому фонду (Unicef) поставити в Північну Корею тести, маски і дезинфікуючі речовини. Минулого тижня ця допомога прибула через Китай в Пхеньян.

У ЮНІСЕФ стверджують, що допомога була надана на прохання Міністерства охорони здоров'я КНДР. ВООЗ обіцяє виділити майже мільярд доларів на боротьбу з епідемією в КНДР.

Нагадаємо, влада КНДР заявляє, що COVID-19 в країні немає, але таємно просить про допомогу міжнародну спільноту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті