EPAM надасть 5,5 млн грн фонду ЮНІСЕФ на боротьбу з коронавірусом

EPAM надасть 5,5 млн грн фонду ЮНІСЕФ на боротьбу з коронавірусом

Кошти підуть на потреби медичних закладів центральних, східних та західних областей України

EPAM надасть 5,5 млн грн фонду ЮНІСЕФ на боротьбу з коронавірусом
фото EPAM Systems

Український офіс компанії EPAM Systems, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, надасть благодійний внесок обсягом 5,5 млн грн фонду ЮНІСЕФ на підтримку протидії поширенню COVID-19, повідомляє компанія в своєму прес-релізі.

Кошти від компанії EPAM Ukraine будуть спрямовані ЮНІСЕФ на програми для охорони здоров’я та захисту населення України у надзвичайних ситуаціях. А саме на потреби медичних установ країни в обладнанні інтенсивної терапії для реанімаційних відділень та засоби діагностики, необхідних для профілактики та лікування COVID-19. Ця ініціатива є частиною глобальних зусиль компанії у наданні допомоги країнам, де розташовані офіси EPAM.

«ЮНІСЕФ радий бачити, що приватний сектор в Україні, у тому числі й IT сектор, об’єднуються у боротьбі з COVID-19. У часи кризи важливо, що бізнес спрямовує свої ресурси у насущні проблеми і виділяє кошти для тих, хто цього потребує найбільше», – зазначила Лотта Сильвандер, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Закупівля та передача благодійної допомоги здійснюватиметься упродовж найближчих тижнів до медичних закладів центральних, східних та західних областей України.

«Пандемія COVID-19 охопила увесь світ, кожен з нас може опинитися у лікарні із ускладненнями через вірус. Ми не можемо залишати медицину сам на сам із пандемією у цей час. EPAM долучається до руху проти коронавірусу разом із ЮНІСЕФ та іншими фондами. Переконаний, що разом ми зможемо зробити більше та створити кращі умови профілактики й лікування для українців», – коментує Юрій Антонюк, віце президент, голова EPAM у Центральній та Східній Європі.

Додатково EPAM Ukraine виділяє близько1,5 млн грн на потреби медичних закладів Києва, Львова, Харкова, які вже звернулись до локальних ІТ-спільнот.

EPAM Systems заснована в 1993 році, сьогодні компанія є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками у більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. EPAM, починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті