Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Верховний суд підтвердив розгляд позову ПриватБанку проти Коломойського та Боголюбова в Англії

Верховний суд підтвердив розгляд позову ПриватБанку проти Коломойського та Боголюбова в Англії

За рішенням Висококого суду, англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку проти колишніх власників

Верховний суд підтвердив розгляд позову ПриватБанку проти Коломойського та Боголюбова в Англії
Фото: wikimedia.org

Верховний суд Сполученого Королівства відмовив у задоволенні клопотань, поданих Ігорем Коломойським, Генадієм Боголюбовим та шістьма компаніями, зареєстрованими в Англії та Британських Віргінських островах, щодо дозволу оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке повністю скасувало рішення Високого суду Лондона від листопада 2018 року, та яким було підтверджене, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

«У рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом та Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що у задоволенні клопотань щодо дозволу на оскарження повинно бути відмовлено, «оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в даний момент», – сказано в повідомленні банку.

Також зазначається, зо таким чином Коломойський, Боголюбов та компанії більше немає мають жодних способів оскарження рішеняя, тому позов ПриватБанку надалі розглядатиметься по суті у Високому суді Лондона.

У ПриватБанку наголосили, що мають намір відшкодувати понад $3 млрд.

Нагадаємо: ПриватБанк подав новий позов на $5,5 млрд на Кіпрі проти колишніх власників  – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також одного з топ-менеджерів і двох офшорних компаній. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті