Мережа постачальників і покупців SAP Ariba Discovery відкрила безкоштовний доступ на час пандемії

Мережа постачальників і покупців SAP Ariba Discovery відкрила безкоштовний доступ на час пандемії

SAP Ariba Discovery допомагає компаніям знайти постачальників лікарських товарів та обладнання для медичних лабораторій

Мережа постачальників і покупців SAP Ariba Discovery відкрила безкоштовний доступ на час пандемії
Фото: ariba.com

SAP надала безкоштовний доступ до мережі постачальників і покупців SAP Ariba Discovery, щоб полегшити пошук нових постачальників для компаній, чиї ланцюжки поставок постраждали під час пандемії COVID-19. Про це повідомляє пресслужба мережі.

«Будь-яка компанія-покупець може опублікувати на цій платформі список потреб, а будь-який постачальник – знайти свого покупця», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що зараз найбільш популярними категоріями є лікарські товари й обладнання для медичних лабораторій, а також ІТ-устаткування та обладнання для мобільного зв'язку. Більшість медичних установ шукають захисні маски для обличчя (з початку відкриття доступу в мережі зафіксовано 41 повідомлення та отримано 121 відповідь постачальників).

У компанії наголошують, що за допомогою SAP Ariba Discovery всього за півгодини закупівельники з нью-йоркського госпіталю змогли закупити 500 ліжок у нового для них постачальника, оскільки необхідний товар був повністю розкуплений у звичних підрядників. 

Кількість користувачів мережі SAP Ariba Discovery за останні кілька тижнів збільшилась на 177%, запити з боку закупівельників зросли на 52%, а відповіді постачальників – на 89%.

Мережа SAP Ariba представляє більше чотирьох мільйонів постачальників у понад 190 країнах.

Нагадаємо: SAP відкрила безкоштовний доступ до бізнес-інструментів та освітніх матеріалів у період пандемії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло