Захворіло у світі
6,108,525
Померло у світі
370,247
Вилікувалось у світі
2,596,403
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад

Школи і садочки працюють, залишаються відкритими заклади громадського харчування, торгові центри та магазини

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад
фото www.flickr.com/photos/40330688@N07/37722580514

Міська адміністрація Мінська ухвалила широкий пакет заходів з профілактики і боротьби з гострими респіраторними інфекціями, у тому числі з атиповою пневмонією COVID-19, що викликається новим коронавірусом SARS-CoV-2.

Як повідомляє DW, на відміну від колишніх, нинішні заходи з боротьби з коронавірусом мають не рекомендаційний, а обов'язковий характер.

Згідно із ними підприємствам і організаціям заборонено допускати до роботи працівників з ознаками застуди, наради та семінари повинні проводитися з використанням аудіо- та відеоконференцій. Відрядження скасовуються. У бібліотеках припиняють роботу читальні зали, в музеях забороняються масові заходи, скасовуються всі виставки та презентації.

Дитячі садки та школи в Мінську продовжать працювати, але батьки можуть самі вирішувати, чи відправляти туди своїх дітей. У дитсадках будуть вжиті заходи, спрямовані на «роз'єднання дітей», а в школах дітям можна перебувати лише у своєму класі. Всім іншим освітнім установам рекомендовано перейти на дистанційне навчання.

У будинках для літніх та людей з інвалідністю запроваджується заборона на відвідування. У готелях заселення повинно проводитися з максимальним віддаленням, гостям щодня вимірюватимуть температуру.

Їдальні, кафе і ресторани також продовжать роботу, але столи в закладах громадського харчування повинні стояти не ближче 1,5 метра один від одного. У торгових центрах і магазинах забороняється проводити групові презентації та рекламні акції, співробітники повинні бути в масках.

Перукарні та салони краси можуть працювати лише за попереднім записом з інтервалом між клієнтами не менше 5 хвилин. Персонал повинен бути в масках. Подальша робота дискотек, нічних клубів, боулінгу, більярдних і комп'ютерних клубів поки під питанням.

Під'їзди житлових будинків прибиратимуть з використанням дезінфекуючих засобів, обов'язкову дезінфекцію повинен проходити і громадський транспорт.

Нагадаємо: до цього президент Білорусі Олександр Лукашенко називав епідемію коронавірусу масовим психозом та пропонував проводити профілактику за допомогою горілки і лазні. Білоруська федерація футболу, єдина в Європі, не стала ні скасовувати матчі національного чемпіонату, ні обмежувати присутність на них глядачів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті