Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Коронавірус може «відновитись» у вже вилікуваних людей – корейські експерти

Коронавірус може «відновитись» у вже вилікуваних людей – корейські експерти

Наразі експерти проводять дослідження

Коронавірус може «відновитись» у вже вилікуваних людей – корейські експерти
фото www.flickr.com/photos/182124393@N06/49510189152/

Згідно з даними Корейського центру по контролю та профілактиці захворювань (CDC), коронавірус може «реактивуватись» у вже вилікуваних людей.

Як повідомляє Bloomberg, близько 50 пацієнтів в Південній Кореї, яких вилікували від хвороби, знову отримали позитивний результат тестування на коронавірус. За словами генерального директора CDC Чонга Юн Кьона, ці люди не заражались заново, а, ймовірно, вірус у них відновився.

«Ми надаємо велике значення реактивації як ймовірній причині, ми проводимо комплексне дослідження з цього питання, – сказав він. – Було багато випадків, коли пацієнт під час лікування давав негативний результат в один день і позитивний в наступний».

Пацієнт вважається здоровим, коли два тести, проведені з 24-годинним інтервалом, дають негативні результати.

Південна Корея стала однією з перших країн, де був зареєстрований великомасштабний спалах коронавірусу, однак в країні було зареєстровано всього 200 смертей. Одна з найбільших у світі програм тестування та технологічний підхід до відслідковування інфекції дозволив Кореї стримувати епідемію без карантину та закриття бізнесу.

Страх повторного інфікування вже вилікуваних пацієнтів також росте й в Китаї, де вірус вперше з’явився в грудні минулого року, після повідомлень про те, що деякі з них дали позитивний результат, а деякі навіть померли, після нібито завершення лікування та виписки з лікарні.

Станом на середу, в Південній Кореї було зафіксовано 10 384 випадки зараження коронавірусом, при чому 6 776 людей вилікувались.

Нагадаємо: нещодавно вчені оприлюднили результати дослідження, які демонструють, як довго коронавірус зберігається на різних поверхнях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті