Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
«Найважчий день»: Нью-Йорк побив рекорд за кількістю смертей від коронавірусу

«Найважчий день»: Нью-Йорк побив рекорд за кількістю смертей від коронавірусу

Половина всіх летальних випадків у США припадає на штат Нью-Йорк

«Найважчий день»: Нью-Йорк побив рекорд за кількістю смертей від коронавірусу
фото pixabay.com

Штат Нью-Йорк, епіцентр спалаху коронавируса в США, зафіксував рекордну кількість летальних випадків за останню добу – 779, а загальна кількість підтверджених випадків в штаті наблизилася до 150 000, передає Reuters.

При цьому влада попереджає, що статистика може не відображати реальну кількість загиблих, оскільки не враховує людей, що померли у себе вдома.

«Кожна цифра – це людина», – сказав губернатор штату Ендрю Куомо. За його указом в штаті Нью-Йорк приспущено прапори в пам'ять про жертви.

«Вірус атакує вразливих і слабких, і наше завдання як суспільства – захистити найбільш вразливих», – наголосив він.

Станом на вечір середи загалом у Сполучених Штатах було зафіксовано майже 430 000 випадків захворювання COVID-19, число загиблих склало понад 14 700. Кількість летальних випадків за добу перевищила 1 900 другий день поспіль, включаючи 779 померлих в штаті Нью-Йорк. У сусідньому штаті Нью-Джерсі, де епідемія також набирає обертів, від коронавірусу померли 275 людини.

На штат Нью-Йорк на сьогодні припадає більше третини підтверджених випадків зараження коронавірусом у США, а також майже половина смертей.

За словами Куомо, зростання кількості жертв, швидше за все, збережеться на поточних рівнях або навіть прискориться в найближчі дні на тлі загибелі пацієнтів в критичному стані.

Незважаючи на ці похмурі дані, Куомо сказав, що загальна тенденція представляється позитивною. Зокрема, він вказав на зниження кількості нових випадків госпіталізації хворих та інші сигнали, що демонструють, що обмежувальні заходи соціального дистанціювання допомагають сповільнити темпи поширення епідемії.

У Нью-Йорку і ще 41 штаті діють правила, які зобов'язують населення залишатися вдома, не працюють підприємства, за винятком критично важливих.

Нагадаємо, Трамп пригрозив ВООЗ зменшенням фінансування з боку Сполучених Штатів – на його думку, організація вчасно не відреагувала на початок епідемії в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті